EUROPEJSKA SIEĆ STACJI PALIW

Korzystając z naszych kart tankuj na stacjach zlokalizowanych przy głównych szlakach transportowych w Europie.

WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY

JAKOŚĆ GWARANTOWANA CERTYFIKATEM SGS

Benzyna i olej napędowy oferowane na naszych stacjach paliw MAJĄ POTWIERDZONĄ jakość certyfikatem SGS. Rygorystyczny proces certyfikowania jakości został potwierdzony znakiem jakości i zaufania.

KARTY PETROMIRALLES

W PETROMIRALLES znamy potrzeby naszych klientów, dlatego skupiamy się na sprawach tak ważnych jak bezpieczne tankowania i efektywna sieć stacji.

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki usłudze bezpieczeństwa PIN dynamiczny, unikamy kradzieży, poprzez wiadomość SMS generuje się kod przypisany tylko do jednej transakcji.

RABATY

Duże rabaty już od pierwszego zatankowanego litra. Faktury zgodne do zwrotu podatku akcyzowego.

Możliwość zwrotu podatku VAT dla firm zagranicznych.

SIEĆ STACJI PALIW

130 stacji paliw zlokalizowanych przy głównych szlakach transportowych w Hiszpanii i Europie. Stacje przystosowane do obsługi pojazdów ciężarowych, dystrybutory o dużym przepływie, prysznice, supermarkety etc.

SERWIS I ZARZĄDZANIE ON-LINE

Obsługa klienta 24/7.

Zarządzanie On-line kartami paliwowymi: wgląd i wprowadzanie zmian.

Dostęp z komputera, lub aplikacji.

KARTA PLUSCARD GASÓLEO PROFESIONAL

Karta Plus Card Gasóleo Profesional to kredytowa karta paliwowa stworzona przez PETROMIRALLES dla zawodowych przewoźników dla małych firm transportowych jak i dla dużych flot. Daje możliwość nowoczesnego i bezpiecznego tankowania paliw na szlakach transportowych.

Jest możliwość zapłaty za zatankowane paliwo w trybie odroczonej płatności. Wymaga zabezpieczenia w postaci linii kredytowej, gwarancji bankowej, lub depozytu. Karta ta jest homologowana do zwrotu podatku akcyzowego (gasóleo profesional), na zlecenie klienta można ustalić dzienny limit transakcji, jest zabezpieczona kodem PIN i można nią zarządzać On-line z poziomu naszej strony internetowej w strefie klienta.

Karta pozwala na tankowania w całej sieci stacji paliw Petromiralles.

KARTA PRZEDPŁATOWA GASÓLEO PROFESIONAL

Karta przedpłatowa PETROMIRALLES pozwala korzystać naszym klientom z dużych rabatów już od pierwszego zatankowanego litra paliwa w sposób łatwy i bezpieczny. Działa jak karta debetowa, i można tankować z jej użyciem w całej naszej sieci stacji paliw, jak tylko są na niej dostępne środki.

Klient może doładować karty paliwowe poprzez przelew bankowy. Jest również możliwość doładowania na firmowych stacjach paliwowych PETROMIRALLES z użyciem kart kredytowych, lub gotówki.

Nie wnioskuje się, ani nie jest potrzebne zabezpieczenie kredytowe od zewnętrznego ubezpieczyciela, nie jest także potrzebna gwarancja bankowa ani depozyt zabezpieczający. Karta jest homologowana do zwrotu podatku akcyzowego (gasóleo profesional), na zlecenie klienta można jej przypisać dzienny limit transakcji, jest zabezpieczona kodem PIN i można nią zarządzać On-line z poziomu naszej strony internetowej w strefie klienta. Karta pozwala na tankowania w całej sieci stacji paliw PETROMIRALLES.

DIESEL CARD GASÓLEO B

Karta Diesel Card Gasóleo B to karta stworzona przez PETROMIRALLES dla przewoźników transportujących towary w kontrolowanej temperaturze (chłodnie), również dla pojazdów rolniczych, agregatów i innych maszyn.

Jest możliwość zapłaty za zatankowane paliwo w trybie odroczonej płatności. Wymaga zabezpieczenia w postaci linii kredytowej, gwarancji bankowej, lub depozytu. Karta pozwala na przypisanie, na zlecenie klienta, dziennego limitu transakcji, jest zabezpieczona kodem PIN i można nią zarządzać On-line z poziomu naszej strony internetowej w strefie klienta.

Pozwala na tankowanie na wielu stacjach w sieci PETROMIRALLES. (Lista dostępnych produktów znajduje się na mapie stacji).

DIESEL CARD CONTADO KARTA RABATOWA/PŁATNOŚĆ NA STACJI

Korzystając z tej karty można otrzymać miesięczną fakturę zawierającą wszystkie transakcje, po wcześniejszym zgłoszeniu przez klienta.
Karta ta nie jest chroniona kodem PIN, ponieważ płatności dokonuje się od razu po tankowaniu.

Na naszej stronie internetowej w zakładce strefa klienta, można sprawdzić między innymi, transakcje, faktury, etc.

Petromiralles GAS

Gas to karta stworzona przez PETROMIRALLES dla przewoźników zawodowych, od małych firma transportowych po duże floty, zaangażowane w dekarbonizacje, tankujące gaz w różnych formach: LNG, CNG i LPG.

Stworzona by zaopatrzyć się w drodze w gaz w sposób nowoczesny i bezpieczny. Pozwala na dokonanie zapłaty w trybie odroczonym, z tego powodu niezbędne jest zabezpieczanie kredytowe, gwarancja bankowa, lub depozyt zabezpieczający.

Karta paliwowa PETROMIRALLES GAS, na zlecenie klienta można na niej ustalić dzienny limit transakcji / tygodniowy / miesięczny; Może być zabezpieczona statycznym, lub dynamicznym kodem PIN, z możliwością wprowadzenia zmian tyle razy ile będzie to potrzebne, z naszej strony internetowej w zakładce strefa klienta. Z poziomu strony można wprowadzić różne zmiany dotyczące karty, faktur, czy użytkowników.

Mapa Stacji paliw

NASZE PALIWA

PRODUKTY CERTYFIKOWANE SGS
LOGO-SGS.png

DODATKI

Niezmienne oferujemy naszym klientom olej napędowy najwyższej, jakości.

Dla optymalnego wtrysku, redukcji emisji spalin, lepszego rozruchu zimnego silnika, ochrony przed korozją i lepszego smarowania, na naszych firmowych stacjach paliw stosujemy dodatek najnowszej generacji „Chemipol”.

Paliwa z dodatkami najwyższej, jakości i wolne od zanieczyszczeń wpływają na zwiększenie żywotności silnika, filtrów i zbiorników.

REUROPEJSKA SIEĆ STACJI PALIW

Posiadamy dystrybutory ADBlue na wszystkich stacjach paliw

Scroll to Top